BOXER-MOTOR
spacer
header
Start arrow Aktualności arrow boxer-motor arrow Nowe FoRUM - Nowe możliwości

Nowe FoRUM - Nowe możliwości PDF Drukuj E-mail
Napisał Administrator   
29.01.2006
układ poziomy
układ poziomy
Trwają prace nad uruchomieniem forum w oparciu o nowe oprogramowanie zintegrowane z portalem.
Całkowicie przebudowane zostały profile użytkowników - teraz podczas rejestracji wypełniamy wszystkie dane, łacznie z danymi beemiarza i preferencjami forum (sposób wyświetalnia wątków i
układ w tabeli
układ w tabeli
sygnaturka podpisu).Obrazek użytkownika (avatar) ma większy rozmiar 300x200 px i automatycznie będzie się pojawiał przy wiadomościach uzytkownika w forum. W profilu będzie można śledzić zaznaczone tematy w forum. Klikając w wybranego zalogowanego użytkownika (na stronie głównej lub w wiadomości na forum) - będzie można zobaczyć jego profil, ostatnich 10 wiadomości, wysłać prywatną wiadomość.

Prywatne wiadomości to kolejna nowość - rodzaj wewnętrznej poczty w portalu. Zarejestrowani uzytkownicy mogą w prosty sposób przesyłać do siebie wiadomości. Po zalogowaniu się w BOXER-MOTOR nowa poczta jest automatycznie wyświetlana.

Obecnie nowe forum jest w fazie testów i dostrajania. Można pisać nowe posty i testować mozliwości forum, jednak przed oddaniem do użytku zostanie ono wyczyszczone i wszystkie posty z dotychczasowego forum zostaną ponowanie zaimportowane.

Proszę też wszytskich o uzupełnianie danych w swoim profilu użytkownika, tak by po starcie nowego forum wpisy były kompletne.

Na koniec proszę o szybką sondę - jaki jest Wasz preferowany sposób układu wątków - poziomy czy w tabeli (vide obrazki) ? Kolory to tylko kwestia dopracowania.
Ostatnia aktualizacja ( 29.01.2006 )
< Poprzedni   Następny >
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Turystyka motocyklowa