BOXER-MOTOR
spacer
header
Start arrow Aktualności arrow boxer-motor arrow Witam w NOWYM BOXER-MOTOR

Witam w NOWYM BOXER-MOTOR PDF Drukuj E-mail
Napisał Wojciech Olejnik   
29.09.2005
Internet to dynamiczne medium podlegające ciągłym zmianom, przybywa treści którymi trzeba sprawnie zarządzać, użytkownicy oczekują coraz większej interaktywności. O podążaniu za takimi zmianami w BOXER-MOTOR myślałem od dawna, jednak nie odpowiadało mi ciężkie oprogramowanie popularnych portali. Aż w końcu przyjrzałem się MAMBO i ... witam na nowej platformie BOXER-MOTOR - opartej właśnie na portalu MAMBO.

Mambo Logo
Mambo Logo
MAMBO jest inny od popularnych modeli portalowych. Po pierwsze, nie jest skomplikowany. Mambo jest tworzony dla wszystkich. Jest oparty na licencji GNU, prosty do zainstalowania i administrowania oraz niezawodny. Mambo nie wymaga nawet od użytkownika i administratora znajomości HTML, gdy wszystko jest już zainstalowane i uruchomione.

Kilka głównych cech Mambo:
  • Mambo jest w pełni wspierany przez bazę danych przy pomocy PHP i MySQL.
  • Moduł bezpieczeństwa wielopoziomowego logowania użytkowników i administratorów oraz edytorów.
  • W pełni zarządzalny układ strony uwzględniający lewy, centralny i prawy oraz górny i dolny blok menu.
  • Ładowanie obrazków z przeglądarki do biblioteki serwera aby móc je używać gdziekolwiek na stronie.
  • Dynamiczne forum, galerie, ankiety i wiele innych ciekawych modułów oraz komponentów dodatkowych.
  • Dostępny w polskiej wersji językowej
Początki zawsze sa trudne, dlatego niektóre opcje mogą jeszcze funkcjonować nieprawidłowo. Jednak jądro portalu działa, większość treści została przeniesiona, można zakładać indywidualne konta, można się logować i pisać komentarze.


Mambo jest w dużym stopniu konfigurowalne i od Was zależy ostateczny kształt NOWEGO BOXERa, jakich opcji, dodatków i modułów oczekujecie - o tym podyskutujmy na forum.

Tymczasem zapraszam do zakładania indywidualnych kont. zainteresowanych przedstawieniem swojej sylwetki naszej bemiarskiej społeczności proszę o wypełnienie formularzy w zakładce 'Twoje dane' (dostępna po założeniu konta).

Na koniec UWAGA : portal działa tylko pod własnym adresem WWW.BOXER-MOTOR.COM Niekórzy z Was posługują się www.boxer-motor.triger.com.pl - ten adres jest nieaktualny.

Pozdrawiam,
Wojciech Olejnik


Ostatnia aktualizacja ( 06.10.2005 )
< Poprzedni
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Turystyka motocyklowa